O firmie

Czołowy producent markowych wysokiej jakości zamienników

Dowiedz się więcej o naszej firmie.

Jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakości zamienników wykorzystywanych w elektronarzędziach oraz sprzętach znanych i cenionych producentów elektroniki użytkowej.

W naszej ofercie znajdują się baterie, akumulatory oraz inne elementy zasilające oraz zamienne pozwalające na długie i bezpieczne użytkowanie Twojego sprzętu.

Gares w trudnych warunkach

Co nas definiuje?

 1. Uczciwość
 2. Rzetelność
 3. Doświadczenie
 4. Profesjonalizm

– tak w 4 słowach można określić firmę Gares.

Na rynku elektronicznym działamy nieprzerwanie od ponad 19 lat. To sprawia, że doskonale znamy potrzeby naszych klientów i potrafimy zaoferować im najbardziej dopasowane rozwiązania.

Kupując od nas zyskujesz pewność, że wybierasz najlepszy możliwy sprzęt, który będzie służył Ci długo, bezawaryjnie, a przede wszystkim spełni Twoje oczekiwania.

Więcej niż energia

Oferujemy wysokiej jakości akumulatory, baterie, elementy zasilające do elektronarzędzi, odkurzaczy, małego AGD i innych urządzeń elektronicznych. Nasze zamienniki swoimi parametrami i jakością nie tylko dorównują, ale także przewyższają urządzenia znanych światowych producentów.

Gares stworzone do ciężkiej pracy

Poznaj zalety

Sprawdź korzyści, jakie daje Ci współpraca z profesjonalnym dostawcą i wybór tylko sprawdzonych produktów, jakie oferuje Gares.

 • Uniwersalność

  Zapewniamy pełną gamę akumulatorów i baterii, które doskonale sprawdzają się w każdych warunkach.

 • Kompatybilność

  W naszej ofercie posiadamy markowe zamienniki oryginalnych produktów, co sprawia, że bez żadnych problemów dopasujesz je do swojego sprzętu.

 • Realna pojemność

  Oferujemy wyłącznie akumulatory i baterie dysponujące w pełni prawdziwą pojemnością. To oznacza, że Twój sprzęt może pracować naprawdę długo, bez konieczności nieustannego ładowania.

 • Jakość i niezawodność

  Proponujemy wyłącznie towar wysokiej klasy, do którego produkcji stosuje się sprawdzone ogniwa dysponujące praktycznie zerowym efektem pamięci. To powoduje, że nasze akumulatory i baterie pracują długo i stabilnie.

 • Bezpieczeństwo

  Nasze produkty są wnikliwie sprawdzane i testowane, a potwierdzeniem ich jakości są odpowiednie certyfikaty - CE oraz RoHS. One dają Ci pewność, że sprzęt nie tylko jest niezawodny, ale też w 100% bezpieczny.

 • Wygoda

  Akumulatory i baterie, które oferujemy mogą pochwalić się optymalnymi wymiarami, co sprawia, że są wyjątkowo poręczne i lekkie. Dzięki temu zarówno ich używanie, jak i przechowywanie jest bardzo proste.

 • Gwarancja

  Na każdy nasz produkt otrzymujesz gwarancję dającą Ci pewność oraz spokój. Możesz swobodnie korzystać z naszego sprzętu, mając komfort, że nigdy Cię nie zawiedzie.